poniedziałek, 18 lipca 2016

Łatwe powroty...

Halo, halo!
witajcie po urlopie (tzn.moim urlopie).
Niektórzy mówią "Nie ma jak w domu" , "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej", "Home sweet home"......a ja.... po stokroć zgadzam się powyższym :)
Nasz wypoczynek minął błyskawicznie! Tak jest zawsze, prawda? super ludzie, super miejsce i czas ucieka nie wiadomo kiedy... żal odjeżdżać, żal się żegnać......ale zaraz, przecież wracamy do domu . I pomimo tego, że przez cały rok marzymy o wyjeździe, biadolimy "że cały czas tylko dom i dom" to w rezultacie okazuje się, że jest to najwspanialsze miejsce na świecie! Uwielbiam do niego wracać :) i do chatki było mi tęskno......

Zaraz po powrocie - zbyt zmęczona wypoczynkiem- wzięłam pod pędzel dwie komody :)
Wiem, że to już było. Szarości i biel to stały element shabby chic i uwielbiam je - wybaczcie więc moją monotematyczność :)

Po powrocie, choć nie był nas zaledwie osiem dni, miałam wrażenie że ogród koło chatki "zarósł". Skąd te słoneczniki? przed wyjazdem ich chyba nie było?:) Stęskniona napstrykałam parę zdjęć.

....tak, nie ma jak w domu:)
Serdeczności!!!

5 komentarzy:

 1. Komoda jest cudna! Mam słabość do białych mebli z szarymi napisami :) A ogród pięknie wyrósł. Ja po powrocie z urlopu miałam podobnie: skąd te wszystkie kwiaty? Ktoś przyszedł i zaczarował mój ogród przez tydzień? :)
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie koło Twojej chatki.Komody urocze,miałam pod pędzlem chyba cztery z tej serii,jedna została u mnie.Mam takie same odczucia po każdym powrocie do domu. . .Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biel i szarość, dodałabym krem to chyba nie mogą się znudzić. Komódki są cudne. Aż żałuję , że w tym roku jadę w innym kierunku na urlop, bo już bym w tej przeuroczej chatce u Ciebie siedziała :) A urlop świetny, ale do takiej pracy to wraca się z chęcią, mam tak samo. Pozdrowionka serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. komoda bez 2 zdań jest piękna, ale jeszcze bardziej urzekło mnie otoczenie chatki....sielanka....

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczególnie ta szaro-biała mi tak wpadła w oko....

  OdpowiedzUsuń