wtorek, 16 sierpnia 2016

Paris is always a good idea - part 2

Halo, halo :)

Kochane, Kochani! bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe komentarze dotyczące mojej sesji w miesięczniku Moje Mieszkanie:) Wasza przychylność, miłe słowa, a także przychylność mojej rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych  to dla mnie najlepsza nagroda! Przecież oto w tym wszystkim chodzi, prawda? aby się podobało, inspirowało, budziło wyobraźnie i cieszyło zmysły :)

Od jakiejś chwili, mam nieco więcej wolnego czasu. I wiecie co? po raz kolejny sprawdza się powiedzenie "masz mało czasu, dołóż sobie więcej pracy". Wychodzi na to, że ja też jestem bardziej efektywna w sytuacjach gdy mam masę zajęć! ostatnio chyba się trochę rozleniwiłam...ale to taki stan, przejdzie szybko.

Pamiętacie moją komodę z napisem Paris? jest o niej tutaj. Właśnie skończyłam stolik kawowy, ławę w tym samym klimacie. Bardzo mi się ta zabawa ze szkłem spodobała:)
Zdjęcia "przed" oczywiście nie zrobiłam, już sama się za to karcę. Ława była w ciemnym brązie, z gładką szybą. Teraz wygląda tak:
W galerii Ma Maison znajdziecie także nowe lustra, oczywiście ze szprosami :)
Chyba wcale się tak nie leniłam ;)

7 komentarzy:

 1. Gratuluję sesji w MM.Lustra przeurocze,ława piękna zwłaszcza z napisem na szybie.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super gratulacje...Jak możesz to napisz czy malowałaś napis czy naklejałaś...Pozdrawiam pa....

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko piękne! Mnie coś nie po drodze z transferami... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna komoda! Pozdrawiam :)
  Silikony Marcolla

  OdpowiedzUsuń
 5. Poznalam Pania czytajac artykul w MM. Jestem zachwycona Pani pomyslami. Dom jest przecudny i stal sie dla mnie inspiracja do spelniania marzen. Zycze dalszych sukcesow i nowych pomyslow! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń