poniedziałek, 21 stycznia 2013

Snow...a silence is everywhere.


Jest pięknie. Może i tęsknię już do wiosny, ale muszę przyznać że krajobraz za oknem jest niesamowity. 
W ten śnieżny, zimowy czas polecam Wam płytę Loreny McKennit "A winter garden". I taki mały przedsmak całości....Lorena McKennit "Snow"

Fakt, lepiej oglądać piękną zimę z wnętrza ciepłego domu, gdy na zewnątrz srogi mróz, ale z drugiej strony ten odgłos skrzypiącego pod butami śniegu i niesamowicie niesamowita cisza, która panuje dookoła... eh, gdybym tylko była typem piechura pewnie bardziej raczyłabym się tą pogodą:) Niestety straszny ze mnie zmarźlak i piesze wycieczki to teraz rzadkość. Tak więc cierpliwie czekam kiedy będę mogła wystawić zajączka, kurczaczka i włożyć bazie do wazonu:) Taki plan - przetrwać zimę! :)

Szewc bez butów chodzi - sama prawda! zdałam sobie sprawę, że zrobiłam wiele, wiele sztuk tablic kuchennych i sama zostałam bez żadnej.  Nie było nad czym dumać, tylko wziąć się do pracy. I już wisi w kuchni. Moja własna:)

Cały czas  jestem wciągnięta w świat szkatułek - nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jest na nie takie zapotrzebowanie. Ostatnio na przykład zrobiłam szkatułę na...klamerki:) a, tak na klamerki! super sprawa? super!:)


O... i Pani pranie wiesza :)I jeszcze jedna wyjątkowa:)Dziękuję, że do mnie zaglądacie:) Każde Wasze wejście, każdy komentarz sprawia, iż czuję że ma to sens.
Serdeczności i miłych snów!

10 komentarzy:

 1. Kuchenna tablica super....Idealna do mojej kuchni...Szkatułek oczywiście nigdy dość , ja też tak uważam. Bardzo fajny pomysł i wykonanie z tymi klamerkami ukrytymi w szkatułce...Pozdrawiam cieplutko mimo że za oknem hu...hu...ha nasza zima zła...U mnie teraz -15,2C

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna tablica! Chciałabym sobie zrobić drewniany chustecznik do salonu. Czy mogłabyś zdradzić, jak robisz transfer na brązowym tle?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, dziękuję:) Ulencjo, przetrwamy te mrozy! kalesony, podkoszulek i do przodu;)Cheniu, transfer robiłam tradycyjnie - nitro sposobem, ładniej wychodzi na bejcy niż farbie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkatuły jak zwykle rewelacyjne :) Pozdrowienia z mroźnego (jeszcze) Wrocławia, 8 more days....

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkatułka - bułka z muchą NAJLEPSZA!!!! i gdybym miała klamerki pewnie bym klamerkową szkatułkę umieściła gdzieś w łazience :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tablica kuchenna - pierwsza klasa:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pomysły fantastyczne, a realizacja - jeszcze lepsza ! Bardzo mi się podobają i szkatułki i tablica :) Transfer ? hmmm ... spróbowałabym ,ale nie wiem, czy dam radę ! Mogę prosić o instruktaż ? Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 8. Miło oglądać tak piękne prace, cieszę się, że tu trafilam.
  Pozdrawiam Margo

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za przemiły komentarz:)pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Tablica fantastyczna! W każdej kuchni się przyda:)

  OdpowiedzUsuń