czwartek, 23 czerwca 2016

Paris is always a good idea...

....tak mówią - wierzę, choć nigdy nie byłam. Podobno można zwiedzić cały świat nie wyjeżdżając z Polski. Mamy swój Paryż (ba! i to nie jeden), Wenecję, Pragę, Lizbonę, Moskwę, Amerykę... i na tym nie koniec :)
Nie mniej jednak dzisiaj nie będzie o moim marzeniu jakim jest zobaczenie Paryża - wcześniej chciałabym zobaczyć  inne miejsca -  ale Paryż okazał się dobrym pomysłem w zupełnie innej kwestii :)
Przyznam, że malowanie mebli, które posiadają szybki jest dla mnie często kłopotliwe. Nie zawsze wiem jak to ugryźć. Tym razem Paryż okazał się rozwiązaniem :) Grafika na szkle po raz pierwszy, na pewno nie po raz ostatni:)
Serdeczności!!!


9 komentarzy:

 1. Grafika na szkle wygląda naprawdę ciekawie :) Chociaż wydaje mi się, że na jednej szybie też by się sprawdziła. Aczkolwiek pomysł jest bardzo ciekawy. Mam tylko pytanie - dlaczego malowanie takich mebli jest kłopotliwe? Nie zawsze da się wyjąć szybę z drzwiczek? Pytam, ponieważ mam kredens, który bym chciała odnowić i również ma szyby i zastanawiałam się, czy problem dotyczy zaklejania szyby czy czegoś innego. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny mebelek:)chciałam zapytać jaka farba była użyta?będe wdzięczna za informacje,pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny, bardzo delikatny i kobiecy.
  pozdrawiam serdecznie

  PS. Dziękuje za informacje o frontach, nadal szukam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja, a ja patrzę że ktoś ma taki sam wałek do malowania jak ja :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zawsze pięknie :) A pomysł z szybkami zaskakujący, aż się prosi, żeby spróbować :) Chociaż u mnie ostatnio wygrywa siatka, która mnie wciąż niezmiennie zachwyca :) Wszystko, co robisz ma urok, ale i Twój charakterystyczny rys, to jest świetne :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny paryski mebelek. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj urokliwy ten Twój kawałek Paryża ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj:) piękny mebel i brawo za pomysł... A z podróżami to prawda...szukamy daleko, a to co blisko jest jeszcze piękniejsze...
  Buziaki Aga z Różanej

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj:) piękny mebel i brawo za pomysł... A z podróżami to prawda...szukamy daleko, a to co blisko jest jeszcze piękniejsze...
  Buziaki Aga z Różanej

  OdpowiedzUsuń